Pages

7 Ocak 2014 Salı

Hari ho ho ho


Ben de moda hakkında yazayım en ucuz, en kaliteli, en şık nerede var benim neyim eksik dedim! ama takipçilerimin 4/3'ü erkek miş yahu. Zaten 4 kişi var :) Kime modayı anlatayım bilemiyorum o zaman erkek modasından bahsedebiliriz.
Hafta sonu neymiş bu H&M deyip kızlı erkekli oraya gittik çok övüyorlardı, hakikaten ben ucuza bir şeyler buldum. Ama erkek reyonu için bir şey diyemiyorum.(Taksim'de şubesi açılmış ilgilenenlere duyurulur. .)
Genel olarak erkekler ucuz şeyler bulamıyor, onların mağazaları ya %70 indirime girmiyor ya da çok zevksiz şeyler oluyor. Hal böyle olunca maskara olmak ile çekici gözükmek arasındaki çizgi inceliyor.

 Ben biraz salaş tarzı seviyorum. Özensiz saçlar, dağınık üstbaş, hantal botlar...
sivri burun, parlak ayakkabılar, dar omuz necati kıvamındaki ceket ve kısa paça pantalonla giyilen çorapsız ayakkabılar intihar sebebi..
örme salaş kazak ya da hırkalar, kar v.b. desenli renkli kazaklar, kapşonlu sweatshirtler süperr..
biraz abartmışlar sanırım :)Özetle zorlama sitil; yapay ve itici. Vücut yapısı da önemli tabii. Dozunda fit olmakta fayda var
                                       
al sana zorlama still
bknz; adamın dibi

Bradley 'nin deri ceketi;tüm zamanların modası geçmeyeni

Eğer ergenseniz istediğinizi giyin gitsin.

ama bu abi gibi boynunuzu bükmek istemiyorsanız, biraz sağa sola bakın ama zorlamayın, saçınızı uzatacaksanız uzatın gitsin, herkes gibi üstten bir tutam saçı yana atmak zorunda değilsiniz. Papyon da hayatınızı kurtarmayacak. Moda insanın kendine yakışanı giymesidir deyip bitiriyorum.
Kendime not: ben bu moda işinden anlamıyorum
2 yorum:

  1. Bayıldım bu yazını gerçekten <3 <3 <3
    adamın dibi, o ne giyse süper ha giymese yine süper :D

    YanıtlaSil