Pages

13 Şubat 2015 Cuma

Ben birgün hiç unutmam..


Bugün cafe nin tekinde oturuyorum, uykusuz okuyorum bir yandan gülüyorum kıskıs kendi kendime..
Derken arkamda oturan üç kızın gülüşmesini duydum ve muhabbetine kulak misafirliği edeyim dedim, ilgimi çekti çünkü.
   -ya götümle barıştım resmen kim kardaşyan sayesinde, artık tayt üstüne tişört giyebiliyorum.. dedi.
kulaklarıma inanamadım özgüven patlaması yaratmış liseli arkadaşımızda kardaşyanın poposu..işe yaramış, kendisini kınamıyorum kesinlikle, ergendir vücuduyla barışık olsun tabi, bu arada bu yılı popo yılı ilan etmişler heheyy.. o tayt üstüne tişört giymiş çok mu?

-çin burçları diye bir şey var,  herkes ne olduğunu merak edip bir kez olsun bakmıştır eminim, maymunu var tavşanı, horozu var.. iyi hamam böceği falan yok dedirtiyor valla. Ben ejderhayım bu arada en cool benimki..

- ofise viyanadan likörlü çikolatayla susurluktan pişmaniye geldi, kültür şoku yaşadık resmen. Bi ona baktım bir buna. Pişmaniye her zaman yersin boşver onu çikolatanın tadına bak diye içimden bir şey dürteledi beni. Aldım ısırdım.. ııyyhh ne korkunç kabus bir tat, kabak çekirdeği yerken acı bir tanesine rastlarsın ya; yüzün tarifsiz bir şekil alır dilin uyuşur, ağızın burulur sulanır, nefterlik olursun. İşte öyle oldum. Gözlerim tatlı bi şey aradı o anda pişmaniyeye saldırdım ve bir ısırk aldım işte yurdumun pişmaniyesi.. viyanadan gelen likörlü çikolata da neymiş yahu..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder