Pages

4 Mart 2015 Çarşamba

Ben birgün hiç unutmam-3Havanın gene bilmem kaçıncı fikir değiştirişi bugün, sağlam bi küfürü hak ediyorsun ama boğazım kötü hastalık tırmanıyor sesimi çıkarmıyorum içimden saydırıyorum..

O mahur beste çalıyor müjganla ben ağlaşıyoruz. Müjgan ne güzel isim öyle.. sanki ağlamaklı her günün gecesi, ağlayacak bir omuz gibi..Müjgan diye bir arkadaşın olsun sırtın yere gelmez gibi mesela.

Nerden gene hasta oldum bu kadar, evden işe işten eve hayatım arasında. Yol da kısa üstelik, beni gören bağışıklığın zayıf diyor. Hep bir inkar çabasında olduğumu farkettim şuan. "yok canım ehe ehe salgın var çok fena! benim diyen adamı bile yatak döşek yatırıyor" diyiveriyorum. Salgın var bu arda yoksa zayıf falan değilim iyi besleniyorum ben..

Geçen "uykusuz kış" alacağım diye (uykusuzu her hafta aynı büfeden alıyorum) büfeye gidip elceğizlerimle 2014 yılını almışım okuyorum. Bir de diyorum bunları biliyorum ben, off yarım saat sonra falan fark ettim yanlış dergiyi aldığımı, bütün hevesim kaçtı..

İlk  hunili adamı buldum, milattan önce 200 yıllarına ait yanda gördüğünüz figür.Şaştım kaldım güldürmedi desem yalan olur sabah sabah..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder